Warning: Use of undefined constant data - assumed 'data' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/czechproject.cz/prijemne-teplo.cz/SYS/pages/basic.php on line 154
PŘÍJEMNÉ TEPLO - Eshop

PŘÍJEMNÉ TEPLO a.s.

Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3
IČ: 29123933

prodej@prijemne-teplo.cz

PŘÍJEMNÉ TEPLO

 

Vážení zákazníci,

kamna od skupiny Příjemné Teplo procházela a neustále prochází vývojem, který přináší trend dnešní doby. V nabídce se nachází kamna starší konstrukce, které splňují české normy a jsou prověřena zubem času, ale i kamna která se dostávají na špičku současně platících norem a to v zemích jako je Rakousko, Německo a Francie.

Mezi ty starší, ale velice oblíbená a spolehlivá, patří trubková kamna, dříve prodávána pod označením Kora, dnešní označení Standard. Tato kamna byla uvedena na trh již v roce 1992. Kamna po menších úpravách jsou v nezměněné podobě neustále zákazníky velice žádána. Příjemné Teplo v současné době vyrábí i krbové vložky s výměnkem, krbová kamna, kamna na pelety a zahradní krby. Všechny produkty jsou vyráběny na strojích, jako je CNC laser, CNC ohraňovací lis atd. Toto umožňuje profesionální zpracování a vysokou kvalitu. Všechna kamna mají atest akreditované zkušebny. Naše výrobky dosahují velmi dobrých tepelných výsledků a vysoké účinnosti.

PŘÍJEMNÉ TEPLO a.s., Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3, IČ: 29123933, prodej@prijemne-teplo.cz